Bio + Fair Trade káva

Bio káva se pěstuje bez použití umělých pesticidů, herbicidů nebo chemických hnojiv. Tyto pěstební postupy napomáhají udržovat zdravé životní prostředí a čistou podzemní vodu. Po sklizni musí být kávová zrna zpracována v mlýnech a pražírnách s bio certifikací, aby mohla být prodávána jako certifikovaná bio káva. Oficiální certifikace vyžaduje, aby se farmy podrobily třem letům testování půdy a následně pak každoročnímu testování za účelem ověření toho, zda používají schválené postupy bio zemědělství.
  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Bristot Bristot Rainforest, 1kg zrno Bristot Rainforest, 1kg zrnková káva

Sleva 50 % Bristot Rainforest zrnková káva 1kg
Akce

 

Směs 80% arabiky z Brazílie a střední Ameriky a 20% Robusty z certifikovaných plantáží Rainforest Alliance. Jemná káva prakticky bez kyselosti. Bohaté italské Espresso s nádechem květů citrusů, vyborné tělo a dozvuk čokolády a koření.

309 Kč Cena:

Vergnano Miscela Espresso 100% Arabica - Biologica, zrnková káva 1 kg

Sleva 4 %

Vergnano Miscela Espresso Biologica se pyšní známkou Bio kávy a také svojí nejvyšší kvalitou. Tato káva je pomalu pražená a to jen z nejkvalitnejších zrn kávy Arabica, pocházejících z eko farem.

499 Kč Cena:

Lavazza Tierra zrnková káva 1 kg

Sleva 25.02 % Lavazza Tierra fair trade 1kg zrno
Akce

Lavazza Tierra - excelentní 100% Arabica ze směsí pocházející jen ze tří plantáží v Hondurasu, Kolumbii a Peru. Tato káva si zakládá na celosvětovém a velmi významném programu Fair Trade a je zapojena do programu Rainforest Alliance.

374 Kč Cena:

DOPRAVA NAD 2.000,- ZDARMA

Dopravné pomocí DPD - 79,- 

DPD s dobírkou - 99,-

Uloženka - od 33,-

Zásilkovna - od 45,-

 

 

 

 

 

Přihlášení


Zákaznický servis

737 105 155