Jura

JURA byl založen v Niederbuchsitenu, ve Švýcarsku v roce 1931. Od roku 1990 se společnost JURA specializuje výhradně na plnoautomaty pro přípravu kávy / espressa. Tato koncentrace přináší spoustu možností ve vývoji a zvyšuje tak nejen požitek z kávy, nýbrž i estetický dojem přístrojù. Poslední světové novinky se tak v krátkém časovém úseku promítají i v tomto vývoji. Otevřený systém plnì automatizovaných kávovarù umožňuje dostat z kávových zrn maximum chuti. Dnes mají domácnosti kávovary IMPRESSA v šesti řadách poskytující různorodé kávové speciality. JURA také udává tempo v designu a v tvořivosti kompaktní třídy uvedené na trh v roce 1998. Kvalitní výroba ve Švýcarsku je základem, ke kterému se snažíme přidat stejně kvalitní služby jako vybraný prodejce.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

JURA filtrační patrona Claris White JURA filtr IMPRESSA/CLARIS WHITE (60209)

JURA filtrační patrona Claris White
Akce

Nová filtrační patrona Claris White se používá u všech automatických kávovarů Jura, které používaly na úravu vody patronu Impressa.

338 Kč Cena:

Jura Odvápňovací tablety 61848

Sleva 5.4 % Jura Odvápňovací tablety 61848
Akce

Vodní kámen je největším problémem všech přístrojů pracojících s horkou vodou. JURA vyvinula tablety pro odvápnění pro snadné použití a prodloužení intervalu potřeby odb...

319 Kč Cena:

JURA Claris Blue JURA filtr ENA/CLARIS BLUE (67007)

JURA filtrační patrona Claris Blue
Akce

Nová filtrační patrona Claris Blue se používá u všech modelů ENA všech dalších speciálních automatických kávovarů, které obsahují modré filtrační balení v uvítacím balíčku.

361 Kč Cena:

Jura Čistící tablety 62715

Jura Čistící tablety 62715
Akce

JURA čistící tablety jsou koncipovány pro použití s čistícím programem. Chrání váš přístroj, prodlužují potřebu odborného servisu a udržují kvalitu připravené kávy nan n...

249 Kč Cena:

JURA čistič kapučinátoru

JURA - čistič kapučinátoru

čistič pro Profi AutoCappuccino trysku či Easy-AutoCappuccino trysku vyčistí trysku od mléčných nečistot. 250ml...

229 Kč Cena:

DOPRAVA NAD 2.000,- ZDARMA

Dopravné pomocí DPD - 79,- 

DPD s dobírkou - 99,-

Uloženka - od 33,-

Zásilkovna - od 45,-

 

 

 

 

 

Přihlášení


Zákaznický servis

737 105 155