• Káva Hausbrandt Academia 1kg zrno
    Káva Hausbrandt Academia 1kg zrno
  • Káva Hausbrandt Academia 1kg zrno
    Káva Hausbrandt Academia 1kg zrno

Káva Hausbrandt Academia 1kg zrno

Kód zboží: 008-518056

Káva Academia z továrny Torrefazione Hausbrandt Trieste SpA 1892 je v barech a kavárnách Itálie, nesporně z celé nabídky kávy této značky určitě na prvním místě.

  • Cena vč. DPH:549 Kč
  • Cena bez DPH:477 Kč
  • Dostupnost: vyprodáno

Káva Hausbrandt Academia 1kg zrno

Svojí kvalitou a tradicí patří Hausbrandt mezi nejuznávanější kávy Itálie, což dokazuje i označení „káva roku 2003 a 2004“ hodnocená kavárníky a cukráři celé Itálie.

Káva Hausbrandt sází na tradice a kvalitu. Nerozlučné spojení mezi tradicí a současností značky Hausbrandt je jasně umocněno i v oficiálním názvu společnosti S.p.A. Hausbrandt Trieste 1892, které plně respektuje ducha minulosti i místo ve kterém započala své slavné tažení světem.

Káva Academia z továrny Torrefazione Hausbrandt Trieste SpA 1892 je v barech a kavárnách Itálie, nesporně z celé nabídky kávy této značky určizě na prvním místě Pro svou vysokou kvalitu Hausbrandt Academia získal zlatou medaili v soutěži Maestri Italiana Pasticcieria .

Vyrábí se pouze z vybraných odrůd kávy Arabica. Pražení se provádí v tradičním bubnu, ve kterém se pomocí sledování procesu pražení díky pokročilým technologiím povedlo dovézt k dokonalosti. Hausbrandt

Academia je skvělá káva s měkkým, intenzivním aroma a vynikajícím tělem a potlačenými kyselinami. Po napití ucítíte v ústech jemný nádech čokoládové hořkosti.

 

silná káva

velmi pěkná pěna

střední obsah kofeinu

dobrá pro kávové automaty

perfektní pro espresso dobrá pro cappuccino nebo Latte Macchiato

velmi dobrá jako ranní káva

DOPRAVA NAD 2.000,- ZDARMA

Dopravné pomocí DPD - 79,- 

DPD s dobírkou - 99,-

Uloženka - od 33,-

Zásilkovna - od 45,-

 

 

 

 

 

Přihlášení


Zákaznický servis

737 105 155