Tonino Lamborghini Caffé

Značka Tonino Lamborghini Caffé je jedinečnou kombinací výjimečně vybíraných zrn a přísné kontroly kvality zpracování. I díky tomu jsou kávové směsi oblíbené u nejnáročnějších milovníků kávy. Výsledný produkt Vás oslní krémovou chutí s plným tělem, zkrátka chutí pravého italského espressa. 
 
Naše prémiové kávové směsi jsou vyrobeny jen z těch nejlepších kávových zrn Arabiky z Brazílie a Etiopie a také nejcennějších zrn Robusty z Jávy. Arabica dodává směsi jedinečné květinové aroma, nádherně hustou krému a příjemně nahořklou chuť čokolády. Robusta dává své dominantní arabské tělo a hořkost, která dokonale ladí s kyselostí a dělá tak kávu naprosto božským zážitkem. 
Všechny zrna v Tonino Lamborghini Caffè jsou z kávových farem, které byly intenzivně zkoumány a které jsou schváleny pro použití ve fabrice Tonino Lamborghini v Bologni v Itálii. 
  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Tonino Lamborghini Red 1000g zrnková káva

Akce

Směs označována jako "RED" je tvořena těmi nejlepšími zrny Arabiky z Jižní a Střední Ameriky a východní Afriky s nádechem vynikající Robusty. Jedná se o delikátní směs s plným tělěm a nádechem do kakaa.

698 Kč Cena:

Tonino Lamborghini Platinum 1000g zrnková káva

Akce

Zrna Arabiky Santos z Brazílie se mísí s ovocnými zrny vysokohorských odrůd střední Ameriky k vytvoření vyvážené, intenzivně aromatického espressa s plnou chutí.

748 Kč Cena:

Tonino Lamborghini Black zrnková káva 1 000 g

Zrnková káva Tonino Lamborghini Espresso Black je jedinečná kompozice kávových zrn Arabica (60%), brazilské odrůdy Alta Mogiana, doplněné nejušlechtilejší Robustou (40%).

 

644 Kč Cena:

DOPRAVA NAD 2.000,- ZDARMA

Dopravné pomocí DPD - 79,- 

DPD s dobírkou - 99,-

Uloženka - od 33,-

Zásilkovna - od 45,-

 

 

 

 

 

Přihlášení


Zákaznický servis

737 105 155