Vergnano Espresso Bar zrnková káva 1kg

Zrnková káva Vergnano Espresso je pravá italská směs, voňavá a s plným tělem.

Více informací
257 Kč s DPH
Skladem

Zrnková káva Vergnano Espresso je pravá italská směs, voňavá a s plným tělem.

Více informací

: Kávová směs Vergnano Espresso Bar je právem jedna z nejoblíbenějších italských káv. Skrývá v sobě směs 80% odrůdy kávy Arabika a 20% odrůdy Robusta. Tuto směs můžeme doporučit i těm nejnáročnějším příznivcům kávy, neboť tato káva splňuje nejpřísnější požadavky kvality. Každé jedno zrnko je kontrolováno a pečlivě vybíráno, aby splňovalo požadavky dané značkou Vergnano.

Vychutnejte si skutečný kávový zážitek v podobě čerstvě namleté kávy, jejíž vůni ucítíte i dlouho po otevření, neboť vakuové balení zaručuje, že je káva čerstvá a voní po dlouhou dobu. Po ochutnání ucítíte dokonalou rovnováhu chutí, plné tělo a hustou pěnu. Na jazyku se Vám rozvine lehce nasládlá chuť s čokoládovými podtóny, díky kterým se alespoň na chvíli budete cítit jako v pravé italské kavárně.

Nejlepším způsobem přípravy bude pravé italské espresso, nicméně výborně bude ladit i v capuccinu, nebo v latte macchiatu. Ať si tuto kávu vychutnáte v pohodlí domova z domácího kávovaru, nebo ve Vaší oblíbené kavárně, vždy přinese jen ty nejlepší ohlasy.

Caffé Vergnano má již dlouholetou tradici na trhu a to od roku 1882, kdy Domenico Vergnano otevřel obchod s potravinářským zbožím v městečku Chieri u italského Torina. V obchodě se brzy začal zabývat prodejem a pražením kávy. Toto odhodlání bylo poháněné odvážnými rozhodnutími a zakoupením první kávové plantáže v Keni.

Od začátku se Vergnano orientovalo na výběr nejcennějších druhů káv, ty které jen rostou v jistých nadmořských výškách, ve zvláštních klimatech země bohaté na minerální soli, které jsou ve středozemních amerických zemích jako jsou Haiti, Salvador, Costa Rica, San Domingo, Guatemala a později také Kenya a Brazílie.

Sledování kvality ve skutečnosti začíná již před začátkem růstu rostliny a to používáním přírodního kompostu u kávových farem, které produkují pro Vergnano, protože to je jediná metoda, která povoluje kultivaci chutných zrnek kávy.

Informace o výrobci

Vergnano

Vergnano vždy dělá kávu uměním, a to s jedním cílem: nabídnout vyšší kvalitu kávy. Tajemství? Výběr surovin a péče o výrobní proces. Objevené chutě spotřebitelů jsou uspokojeny zkušenostmi, profesionalitou a velkou vášní, nabídkou různých druhů kávy ve velmi vysoké kvalitě. Směsi Vergnano jsou jako dílo jednoho autora, nesou nezaměnitelný tón, charakter a třídu.

Napište komentář

Vergnano Espresso Bar zrnková káva 1kg

Vergnano Espresso Bar zrnková káva 1kg

Zrnková káva Vergnano Espresso je pravá italská směs, voňavá a s plným tělem.

Káva je radost

Nejsme jen prodejci, poradíme a doporučíme.

Příznivé ceny

Všechny světové značky kávy a kávovarů nabízíme za skvělé ceny.

Odběrná místa

Aktuálně nabízíme dopravu na více než 4.000+ výdejních míst.

Doprava zdarma

Při odběru zboží nad 2.000 Kč