Káva je radost
Nejsme jen prodejci, poradíme a doporučíme.
The Gaggia MD15 is a compact home stepped grinder with stainless steel conical burrs and a 300 g coffee bean hopper. It offers 15 adjustable grind settings and can be disassembled for easy cleaning.
Více informacíThe Gaggia MD15 is a compact home stepped grinder featuring stainless steel conical burrs and a 300 g coffee bean hopper. The grinder offers 15 adjustable grind settings and can be disassembled for easy cleaning.
| Category | Grinders |
|---|---|
| EAN | 8710103954194 |
| Width | 151 mm |
| Height | 354 mm |
| Depth | 225 mm |
| Product weight | 2.1 kg |
| Weight in packaging | 2.4 kg |
| Color | Gray + black |
| Voltage and power | 230 V 50 Hz / 150 W |
| Coffee hopper capacity | 300 g |
| Control | Push-button |
Káva je radost
Nejsme jen prodejci, poradíme a doporučíme.
Příznivé ceny
Všechny světové značky kávy a kávovarů nabízíme za skvělé ceny.
Odběrná místa
Aktuálně nabízíme dopravu na více než 4.000+ výdejních míst.
Doprava zdarma
Při odběru zboží nad 3.000 Kč
Abychom Vám zajistili ještě lepší nákupní zážitek, používáme na našem e-shopu sadu analytických a marketingových nástrojů, které nám s tím pomáhají. Kliknutím na tlačítko "Přijmout vše" souhlasíte s využitím cookies a předáním našim partnerům pro personalizaci na reklamních sítích. Pomocí tlačítka "Přizpůsobit" si můžete upravit nastavení cookies dle vlastního uvážení.